Zdravotnická teleskopická hůl se svítidlem

Zdravotnická teleskopická hůl s vestavěným světlem - skvělá zdravotnická pomůcka při obtížnější chůzi, s integrovanou svítilnou pro chůzi v šeru. Tato hůl je vybavena také přerušovaným světlem a funkcí alarmu - např. v případě pádu může pacient jednoduchým stiskem tlačítka aktivovat alarm a přivolat si tak pomoc.

 

K objednání zde

 

 

 

Absolutni novinka na trhu!!!
Resveratrol - elixír mládí a dlouhověkosti.


Resveratrol je látkou přirozeně se vyskytující např. v červeném víně.
Resveratrol účinně blokuje gen stárnutí -ovlivňuje činnost genů produkujících sirtuin, což jsou molekuly s blahodárným účinkem na zdraví a se zázračným efektem na prodloužení života.
Nejlépe lze účinek resveratrolu vysvětlit na tzv. " Francouzském paradoxu" : Za tímto označením se skrývá fakt, že Francouzi trpí asi o 40% nižším výskytem kardiovaskulárních chorob, než jaký by odpovídal množství tuku, jež konzumují v potravě. Na rozdíl od jiných milovníků tuků popíjejí Francouzi ve zvýšené míře červené víno a vědci jsou přesvědčeni, že resveratrol z vína aktivuje v těle francouzských milovníků červeného geny pro sirtuiny. Dokument o resveratrolu bylo možné nedávno shlédnout na National Geographic.
Více o účincích resveratrolu
zde

K objednání zde

 

Clever sex

s účinnou látkou Tribulus Terrestris - přírodní viagra

Rostlina v současnosti patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků, které prokazatelně zvyšují potenci, jsou vhodné  při mužské neplodnosti či hypertrofii prostaty. Tribulus Terrestris byl zkoušen, zkoumán a ověřován v rámci vědeckých studií mezi muži staršími 50ti let, kdy byla jednoznačně prokázána jeho zdravotní prospěšnost a celkově pozitivní účinky na mentální i tělesnou svěžest.

Více informací zde

K objednání zde