Netahejte celý den těžké věci v kabelkách

  • Petra Slezáková
  • Móda

batohy do města

Módní průmysl má obrovský výběr na moderní batohy do města a proto není nutné ničit si dále páteř kabelkou. S našim seznamem důvodů proč se jich zbavit je budete nosit jen výjimečně.

Vždy potřebujete víc druhů


Ukažte nám kabelku, která se vám hodí na všechny příležitosti. Nenajdete ji. Kabelky nás nutí kupovat různé velikosti na každou příležitost, více barev aby ladily k outfitům a zároveň byly pohodlné. Jenže žádná kabelka nemůže být pohodlná a zároveň udržet všechny nezbytné věci. Čím větší kabelku koupíte, tím více věcí do ní budete dávat a nutně je s sebou potřebovat a nakonec zjistíte, že potřebujete kabelku větší.

Zdravá záda


Jak se říká, zdraví máme jen jedno a proto bychom měli dělat maximum pro to, abychom si jej do budoucnosti co nejvíce ochránili. Nejen kabelky, ale také podpatky, špatné dlouhodobé pozice sezení, nedostatek posilování,denní aktivity a nadváha. To vše velmi negativně působí na naši páteř a klouby. A to jsou oblasti, které jsou pro seniory nejhorší. Zajistěte si pohodlný důchod ještě dnes myslete na bezbolestný pohyb s vnoučaty.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4