Strava

Doplněk stravy jménem testosteronové tablety

  • Petra Slezáková
  • Strava

Testosteron je hlavním mužským hormonem, který je spojený se svalovou hmotou, zvýšením síly a libida. Jeho nedostatek v těle může způsobovat celou řadu různých problémů. Muži s nízkou hladinou testosteronu mohou mít špatnou náladu. Testosteron totiž ovlivňuje vše od nálady a paměti až po zdraví vašich kostí. Samozřejmě také zvětšuje a posiluje svaly a pomáhá zvyšovat vytrvalost. Pokud mají muži zdravou hladinu testosteronu, podávají lepší sportovní výkony. Na trhu je v současné době doplněk stravy na podporu zvýšení hladiny testosteronu jednou z nejrychleji rostoucích kategorií doplňků na světě.

Číst dál: Doplněk stravy jménem testosteronové tablety

4 zdravé a rychlé obědy

  • Petra Slezáková
  • Strava

Pokud v kuchyni nechcete trávit polovinu dne přípravou obědu, nemusíte, protože zdravé a lahodné pokrmy zvládnete uvařit klidně během půl hodiny. Stát se tak můžete šéfkuchařem, i když zrovna nestíháte. V následujících řádcích vám představíme čtyři úžasné recepty na rychlé, ale přitom zdravé obědy.

Číst dál: 4 zdravé a rychlé obědy

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4