Hledáte dodavatele kvalitní zmrzliny?

  • Petra Slezáková
  • Strava

Ať už prodáváte v cukrárně, kavárně nebo jen ve zmrzlinovém stánku, tak otázka dodavatele kvalitní zmrzliny je důležitá. V tomto článku se vám na ni pokusíme odpovědět co nejlépe, jak dokážeme.

Česká zmrzlina Adria Gold

První je vhodné si určit kritéria, na základě kterých je dobré dodavatele zmrzliny vybírat.

Cena zmrzliny dodavatele

Cena zmrzliny dodavatele je důležitá, jelikož na jejím základě budete cenu zmrzliny určovat vy. A ať už je zmrzlina sebelepší, rozhodně si ji u vás nikdo nekoupí při ceně 60 Kč za malou točenou. Je vhodné tedy najít vhodný průsečík kvality s cenou, aby byly vaši zákazníci spokojeni. 

 Česká zmrzlina Adria Gold

Kvalita zmrzliny

Tato položka je trochu obtížnější na objektivní vyhodnocení, nicméně by vždy mělo platit, že pokud je dodavatel zmrzliny na trhu delší dobu a je v rostoucí kondici, tak jeho zmrzlina přeci jen musí být dobrá. Výhodou některých prodejců, jako je tomu u dodavatele zmrzliny Adria Gold, je, že si můžete zmrzlinu přijet ochutnat, nebo dokonce zakoupit na eshopu.

Doplňující zboží

Pokud neprodáváte jen zmrzlinu, ale obohacujete svůj prodej i o kávu nebo sladkosti, pak jistě oceníte, pokud dodavatel zmrzliny bude disponovat i řešením v ohledu doplňujících produktů. Proč nakupovat u desítek dodavatelů, když je logisticky jednodušší to vzít hopem všechno u jednoho?

 Česká zmrzlina Adria Gold

Jak tedy vybrat dodavatele zmrzliny?

U výběru dodavatele zmrzliny záleží na spoustě různých parametrech, které jsou všechny stejně důležité. Pro nejlepší nabídku je vhodné všechny oslovit a optat se na jejich nabídku, po které jistě budete moudřejší.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4