Doplněk stravy jménem testosteronové tablety

  • Petra Slezáková
  • Strava

Testosteron je hlavním mužským hormonem, který je spojený se svalovou hmotou, zvýšením síly a libida. Jeho nedostatek v těle může způsobovat celou řadu různých problémů. Muži s nízkou hladinou testosteronu mohou mít špatnou náladu. Testosteron totiž ovlivňuje vše od nálady a paměti až po zdraví vašich kostí. Samozřejmě také zvětšuje a posiluje svaly a pomáhá zvyšovat vytrvalost. Pokud mají muži zdravou hladinu testosteronu, podávají lepší sportovní výkony. Na trhu je v současné době doplněk stravy na podporu zvýšení hladiny testosteronu jednou z nejrychleji rostoucích kategorií doplňků na světě.

Před několika lety jen málokdo věděl, co je testosteronová tabletka a k čemu se vlastně používá. V 60. letech byly na západě známe hlavně testosteronové tablety typu Dianabol nebo injekce testosteronu! Právě přírodní doplňky stravy pro navýšení hladiny testosteronu jsou v současné době extrémně populární doplňky pro sportovce. Jsou skoro stejně populární jako proteinové doplňky stravy nebo energy drinky.

Každý týden je zde nový doplněk s testosteronovými tabletami, který přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu. Některé testosteronové tablety fungují tak, že napomáhají udržet správnou hladinu testosteronu. To pomáhá udržet hladinu testosteronu ve správných koncentracích, když máte intenzivní trénink v posilovně. Některé testosteronové tablety a doplňky stravy se považují za přírodní alternativu anabolických steroidů. Výrobci uvádí, že takové produkty jsou schopné dosahovat stejných výsledků jako známé anabolické produkty.

Fungují přírodní testosteronové tablety skutečně tak, jak je inzerováno?


V tomto článku se podíváme na ingredience běžně používané v přírodních testosteronových tabletách, které jsou dostupné v běžných obchodech. Povíme si o složení testosteronových tablet, které funguje. Také se podíváme i na takové složení, které nefunguje.

Na konci článku se podíváme na to, zda některý z těchto doplňků stravy s testosteronovými tabletami na zvýšení testosteronu stojí za zakoupení.

Složení, které funguje


Možná vás překvapí, když se dozvíte, které ingredience z doplňků stravy běžně používaných, má pozitivní vliv na hladinu testosteronu.

Podívejme se na některé z ingrediencí, které jsou podloženy vědeckým výzkumem.

Kyselina asparagová


Například kyselina D-asparagová (DAA) je dnes nezbytnou součástí většiny doplňků stravy na podporu hladiny testosteronu. Několik klinických studií ukázalo, že suplementace kyselinou D-asparagovou může zvýšit hladiny testosteronu u starších i zdravých mladších mužů.

Jedna z často citovaných studií ukázala, že suplementace kyselinou D-asparagovou je schopna výrazně zvýšit koncentraci spermií u mužů, kteří mají problémy s plodností. Studie ukázala, že počet těhotenství vyskytujících se v léčené skupině byl významně vyšší než ve skupině s placebem. To naznačuje, že kyselina D-asparagová byla schopna zvýšit hladiny testosteronu u sledované skupiny mužů v klinické studii.

Ze studie dále vyplnulo, že se jedná o 30 až 60% zvýšení hladiny testosteronu v séru, což zlepšuje syntézu a uvolňování testosteronu v lidském těle.

Vitamin D


Zvyšování hladiny vitamínu D v tělě je pravděpodobně nejspolehlivějším způsobem, jak zvýšit vlastní produkci testosteronu v mužském těle. Vitamin D funguje v těle spíše jako hormon než vitamin. Zdá se, že je úzce zapojen do regulace mnoha hormonů, především testosteronu.

Ukázalo se, že suplementace vitamínem D významně zvyšuje hladiny testosteronu v séru. Jedna studie zjistila, že suplementace vitamínem D byla schopna zvýšit hladinu testosteron u mužů do 1 roku od provedení daného výzkumu.

Luteolin


Existuje přesvědčivý důkaz o tom, že luteolin působí jako silný inhibitor aromatázy. Nadbytek volného testosteronu se obvykle převádí na estrogen. Enzym zvaný aromatáza toto způsobuje.

Naše tělo totiž musí udržovat rovnováhu testosteronu a estrogenu, protože to je pro něj přirozené. Nadbytek aromatázy (nebo příliš mnoho aromatázy) však vede u některých mužů k nízkým hladinám testosteronu.

Alespoň jedna studie prokázala, že luteolin (flavonoid), který se nachází v některých potravinách, působí jako silný inhibitor aromatázy. Tudíž můžeme Luteolin považovat jako dobrého pomocníka pro zvýšení hladiny testosternu v krvi u mužů.

Testosteronové tablety: Jaký přípravek na zvýšení hladiny testosteronu doporučujeme?


Na internetu v dnešní době naleznete přehršel různých přípravků, které vám slibují možné i nemožné účinky. Jak se v tom vyznat? Vybrali jsme pro vás dobrý produkt na základě uživatelské recenze. A tím produktem je doplněk stravy značky TST Booster. Jedná se o velmi dobrý přípravek pro optimalizaci hladiny testosteronu.

Pro koho je produkt TST Booster určen? Je určen především pro všechny muže, kteří si chtějí zlepšit kvalitu svého života a chtějí „být více mužem“. Tyto testosteronové tablety pozitivně ovlivňují imunitu, zlepší fyzickou kondici tím, že napomáhají k lepší hladině testosteronu a dokáží také zlepšit celkovou náladu jedince. Navíc v obsahu mezi ingrediencemi naleznete i potřebné vitamíny jako je vitamín D3, hořčík, zinek, vitamín C a selen. Navíc v něm naleznete přírodní bylinky jako je kotvičník zemní, pískavice nebo extrakt z černého pepře.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4