Péče o tělo

Vlněné merino ponožky: V čem jsou tak dobré?

Ponožky jsou jedním z nejčastěji opomíjených, avšak nezbytných kusů oděvu, které nás doprovázejí v každodenním životě. Přestože jsou na první pohled pouze obyčejným doplňkem, kvalitní ponožky mohou zpříjemnit náš den a přinést pocit pohodlí a elegance. V dnešním moderním světě, kdy je důležité sledovat rychlé trendy a masovou produkci, se mnoho lidí obrací zpět ke kvalitním a tradičním výrobkům, které jsou vyrobené s láskou a péčí. Jedním takovým příkladem jsou vlněné merino ponožky vyrobené v Česku.

Číst dál: Vlněné merino ponožky: V čem jsou tak dobré?

7 skvelých rád, ako si uľaviť od bolesti chrbta! + TIP na skvelý masážny prístroj na chrbát

 
Patrí Vaša práca do kategórie sedavá? Alebo máte problém so správnym držaním tela? Ani jedno nie je pre náš chrbát ideálne. Je potrebné dbať na správny výber pracovnej stoličky, štýl sedenie aj pravidelné pauzy, u ktorých sa prejdete. Ak máte problém so správnym držaním tela, je potrebné s tým niečo robiť. A to nie až v momente, keď Vás nesmierne bolí chrbát a bolesť Vám bráni v niektorých činnostiach. Vhodnou pomôckou pre premasírovanie chrbta môže byť napríklad masážny prístroj na chrbát. Ďalej môže pomôcť výmena matraca, horúce zábaly, jóga a ďalšie tipy, ktoré nájdete v článku nižšie.
Úleva od bolesti zad - masáže

Číst dál: 7 skvelých rád, ako si uľaviť od bolesti chrbta! + TIP na skvelý masážny prístroj na chrbát

Jaké druhy roušek nás mohou ochránit před covid-19

Roušky jsou v současné době velmi často skloňované téma. Vždyť každou chvíli vychází nová vládní nařízení spojená s pandemií koronaviru, která více či méně ovlivňují jejich nošení ve vnitřních či venkovních prostorách. Díky covidu-19 se staly roušky součástí každodenního života lidí po celém světě.

Číst dál: Jaké druhy roušek nás mohou ochránit před covid-19

Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Sleep, Bed, Woman, Bedroom, Sleeping, Dream, Tired

Trápí vás bolesti zad? Přemýšleli jste, čím by to zřejmě mohlo být? Velmi často bolesti zad způsobuje špatný výběr matrace. V dnešní době, kdy je výběr obrovský, je důležité zvolit správné vlastnosti matrace. Můžete tak předejít bolesti zad! V poslední době je velmi žádaná taštičková matrace, která může být pro vás správná volba.

Číst dál: Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4