Co je to facelift? A jak se provádí?

facelift

Před takovými patnácti lety byl facelift vnímán jako extravagantní výstřelek, na který se zaměřovaly hlavně celebrity. V posledních několika letech se však dermatologická medicína jako taková prodírá do popředí, přičemž služeb využívají klientky i z řady „normálních“ lidí. V současné době facelift představuje delikátní zákrok, díky němuž vypadá tvář přirozeně a hlavně mladě.

Stárnutí sice není možné zastavit, nicméně jeho projevy se dají potlačit, a to zejména v obličeji. Facelift vám dodají výrazně mladší a svěží vzhled, získáte opět sebevědomí a chuť do života.

Čeho vás facelift zbaví?

Stačí se podívat na výsledky jakékoliv renomované dermatologické kliniky, která provádí facelift. Ohromí vás perfektní změny. Facelift vás zbaví spadlých koutů, povislých horních víček, ale také vrásek. V zrcadle uvidíte úplně nového člověka, jenž neztrácí elán a optimismus. Jestliže nemáte kvůli své vizáži takřka žádné sebevědomí, je na čase s tím něco udělat.

Často se na klinikách jednotlivé metody kombinují, například moderní facelift s niťovým liftingem. Spousta zákroků je bezbolestná, a tak se nemusíte obávat toho, že by vás facelift vyřadil z provozu.

Opravy obličeje nyní frčí

Přesně tak by se dal facelift charakterizovat, jako oprava obličeje. Rozlučte se s unavenou tváří. Plastičtí chirurgové a dermatologové dokážou zdokonalit všechny detaily, například zvětšit či zmenšit bradu, opravit tvar a velikost nosu, zbavit vás kruhů pod očima a podobně.

V první řadě musíte podstoupit vstupní vyšetření, kde vám odborník navrhne optimální řešení, aby bylo k vaší spokojenosti. Potom se naplánuje konkrétní zákrok. Určitě se nechejte vyfotit před faceliftem, a potom i po něj. Z výsledku vám spadne doslova brada. A nejen vám, ale i vašemu okolí.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4