Jak rychle přibrat na svalové hmotě pomocí látky Ligandrol

Ze základu je důležité pamatovat, že svalová hmota se nevytvoří jen tak ze vzduchu. Svaly obecně váží více, než tuky a také tím pádem spotřebovávají více energie. Tím se dostáváme k prvnímu bodu našeho článku.

 

How to Gain a Pound of Muscle - Best Plan For Muscle Growth

 

Svalová hmota | Jídelníček

Pokud chcete přibrat na svalové hmotě, tak je důležité tak jíst. Váš kalorický příjem by měl být vyšší, než výdej, tedy úplně naopak od hubnutí. Samozřejmě anaerobní a aerobní cvičení je v této fázi také důležité, abyste nepřibíral svalovou hmotu a po dvou měsících nezjistili, že spíše kulatíte. Tento kalorický surplus je proto třeba hlídat tak, aby nepřevyšoval výdaje o moc, ale zároveň ne o moc. Ke správnému poměru se dostanete metodou „pokus-omyl“. Rady od kamarádů vám moc nepomůžou, protože každé tělo je jiné, každé má jiný metabolismus a na jídlo reaguje jinak. V jídelníčku by samozřejmě neměl chybět protein, to znamená, že byste jej měli stavět primárně na kuřecích prsech.

 

Svalová hmota| Správné cvičení

Pokud chcete dosílit svého vysněného těla, tak samozřejmě nestačí pouze se ládovat jídlem, leda že by Vaše vysněné tělo bylo stejné, jako má František Ringo Čech. Správné cvičení je důležité i proto, abyste se nezranili, ale pro růst svalové hmoty by mělo platit, pravidlo low reps a big weights.

 

Svalová hmota | Jak rychle nabrat svaly?

„Rychle se ani pes nevysere“, říká staré rčení, ale u zisku svalové hmoty existuje velmi užitečná zkratka. Existuje sada látek SARM (která slouží výhradně pro vědecké účely ;) ), díky které může lidské tělo vyprodukovat daleko více svalové hmoty. Jedna z těch látek je ligandrol, která funguje obdobně jako steroidy, nicméně téměř bez vedlejších účinků.

 

Redakce našeho magazínu vám přeje spoustu štěstí se ziskem svalové hmoty a salutuje všem kulturistům!

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4