Zdravotnické potřeby v čínské medicíně

tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína se v posledních letech dostává do povědomí široké veřejnosti, protože lidé si uvědomují, že mnohdy jsou přírodní látky a postupy čínského léčitelství účinnější než moderní medicína. Tradiční čínská medicína používá různé postupy a pomůcky. V následujících řádcích se zaměříme právě na zdravotní pomůcky, které léčitel většinou mívá k dispozici.

Přístroj pro magnetickou akupunkturu

Velice oblíbená je akupunktura, jež se zaměřuje na určité body na těle. Samozřejmě podstoupit můžete buď klasickou akupunkturu, nebo magnetickou. Druhá zmíněná metoda používá speciální přístroj k aktivaci tělesných pochodů a zlepšení mikrocirkulace. Takový přístroj vyjde na 7 500 korun, pokud byste si ho chtěli pořídit i domů.

Velký masážní přístroj

Jestliže hledáte cestu, jak obnovit oběh lymfy a krve, velký masážní přístroj je ideální volbou. Najdete ho i v ordinacích některých léčitelů. Velký masážní přístroj je založen na zjištění letitého výzkumu, jenž se soustředil na akupresuru, vibrace a jejich vliv na krevní oběh a masáže. Zakoupit si ho můžete klidně i do domácího prostředí, ovšem připravte si minimálně 30 000 korun.

Masážní hřeben

Masážní hřeben slouží k normalizaci arteriálního tlaku. Přístroj je vyvinutý na základě moderních biologických medicínských principů tradiční čínské medicíny. Vyjde na 5 200 korun.

Masážní přístroj na lýtka a prsa

Dále nesmíme zapomenout na masážní přístroje na lýtka a prsa, která také respektují pravidla tradiční čínské medicíny. Stojí okolo 11 000 až 15 000 korun.

Diagnostický přístroj

Pro stimulaci akupunkturních bodů a jejich vyhledání poslouží diagnostický přístroj, jenž využívá elektromagnetických vln, které aplikuje na lidský organismus. Čistí meridián mezi akupunkturními body a zlepšuje krevní oběh i imunitu. Diagnostický přístroj je dražší záležitost a stojí 24 200 korun.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4