Jak nakupovat v době světové pandemie

online drogerie

Přestože se Česko může pyšnit zvládnutím velké vlny nemocnosti z COVID-19, je třeba zachovat bezpečností opatření a nakupovat opatrně. Kromě návrhu skvělé online drogerie máme pro vás několik tipů, jak bezpečně nakupovat za pandemie.

Když můžete, nakupujte online

Omezte nákupy v kamenných obchodech na minimum. Fyzické obchody nemají šanci dostatečně často dezinfikovat jednotlivé plochy a produkty tak často, aby zajistili absolutní bezpečnost všech obyvatel. Pokud nemáte možnost nakupovat online, řiďte se následujícími radami:

- Jako první musíme připomenout, noste ústenku, roušky, či jinou formu ochrany dýchacích cest, nejlépe také ochranu očí a rukou.
- Před a po návštěvě obchodu si ruce pečlivě desinfikujte gelem na bázi alkoholu.
- Nakupujte na delší dobu jedním nákupem. Čím méně ve fyzickém obchodu budete, tím lépe, bude méně lidí a budete moci udržovat doporučovanou vzdálenost.
- Mějte nákupní seznam abyste věděli, pro co jdete - omezíte tak zbytečnou domu navíc v samotném obchodě
- Doma výrobky hned vyperte a obalové materiály vydezinfikujte, stejně jako povrchy, kterých se špinavé produkty dotýkaly.
- Pravidelně desinfikujte své nákupní tašky, batohy a kabelky.

Podporujte lokální menší podniky

Pokud můžete, zkuste podpořit místní malé a střední podniky a místní farmáře. COVID-19 nás může připravit nejen o živnost ale kvalitní potraviny a výrobky, které se nebudou moci dlouhodobě udržet na trhu, když nebudou mít z čeho platit své zaměstnance.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4