Vliv vířivek na zdraví – prospěšná relaxace

  • Petra Slezáková
  • Relax

domácí vířivky

V posledních několika letech se lidé rozhodují, zda investovat do bazénu, nebo raději do domácí vířivky. Pokud preferujete relaxaci a odpočinek, vířivka je jednoznačnou volbou. Ještě navíc vás potěší, že má blahodárné účinky na lidský organismus.

Vířivka poskytuje komplexní terapii pro tělo, ale také duši. Pokud má voda optimální teplotu, dokáže odplavovat stres. Stejně tak uleví svalům, zejména jestli jsou napjaté a namožené. Jestliže tedy stojíte celý den na nohách, případně neustále chodíte, vaše nohy odpočinek ve vířivce rozhodně ocení.

Domácí vířivky zvýší přívod krve

Výčtem předností domácí vířivky rozhodně ještě nekončíme. Vířivka totiž zvyšuje přívod krve do problematických a namožených partií těla. Jestliže si na chvíli ulehnete do vířivky před tím, než půjdete spát, tělo vám určitě poděkuje, protože ho dokonale připravíte na noční odpočinek. V neposlední řadě vířící voda napomáhá urychlit uzdravení menších vnitřních zranění. Dokonce se doporučuje pacientům po operacích, případně lidem s pohmožděninami.

Vířivka jako součást rehabilitačního programu

Často bývá vířivka zařazena do rehabilitačních programů lidem po vážnějších úrazech. Dále dokáže navodit dobrou náladu. Jestliže tedy nemáte příliš veselou náladu po příchodu z práce, upadáte do deprese, není nic jednoduššího než se naložit do vířivky a relaxovat. Vířivka poskytuje úlevu kloubům a svalům a podporuje kardiovaskulární systémy.

Další výhody domácí vířivky

  • Vířivka perfektně namasíruje svalstvo trupu i po stranách křížových obratlů.
  • Teplá voda rozšíří cévy a dopřeje organismu uvolnění.
  • Klesne hladina stresu i napětí.
  • Zbavíte se bolestí hlavy, ba dokonce i migrény.
  • Zmírníte výskyt celulitidy, protože bublinky na pokožku působí jako jemný peeling.
  • Zvýší se obsah kyslíku ve vaší krvi, a to až o 10 %.

Stále tedy pochybujete o domácí vířivce? Jestliže hledáte specialistu, jenž vám nabídne kvalitní řešení, obraťte se na firmu HYDROPOOL.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4