„Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek.“

- HérakleitosVlněné merino ponožky: V čem jsou tak dobré?

Ponožky jsou jedním z nejčastěji opomíjených, avšak nezbytných kusů oděvu, které nás doprovázejí v každodenním životě. Přestože jsou na první pohled pouze obyčejným doplňkem, kvalitní ponožky mohou zpříjemnit náš den a přinést pocit pohodlí a elegance. V dnešním moderním světě, kdy je důležité sledovat rychlé trendy a masovou produkci, se mnoho lidí obrací zpět ke kvalitním a tradičním výrobkům, které jsou vyrobené s láskou a péčí. Jedním takovým příkladem jsou vlněné merino ponožky vyrobené v Česku.

Číst dál...

7 skvelých rád, ako si uľaviť od bolesti chrbta! + TIP na skvelý masážny prístroj na chrbát

 
Patrí Vaša práca do kategórie sedavá? Alebo máte problém so správnym držaním tela? Ani jedno nie je pre náš chrbát ideálne. Je potrebné dbať na správny výber pracovnej stoličky, štýl sedenie aj pravidelné pauzy, u ktorých sa prejdete. Ak máte problém so správnym držaním tela, je potrebné s tým niečo robiť. A to nie až v momente, keď Vás nesmierne bolí chrbát a bolesť Vám bráni v niektorých činnostiach. Vhodnou pomôckou pre premasírovanie chrbta môže byť napríklad masážny prístroj na chrbát. Ďalej môže pomôcť výmena matraca, horúce zábaly, jóga a ďalšie tipy, ktoré nájdete v článku nižšie.
Úleva od bolesti zad - masáže

Číst dál...

Jaké druhy roušek nás mohou ochránit před covid-19

Roušky jsou v současné době velmi často skloňované téma. Vždyť každou chvíli vychází nová vládní nařízení spojená s pandemií koronaviru, která více či méně ovlivňují jejich nošení ve vnitřních či venkovních prostorách. Díky covidu-19 se staly roušky součástí každodenního života lidí po celém světě.

Číst dál...

Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu u mužů díky bylinkám

Nespočet mužů po celém světě trápí jedna věc - úbytek či jak doplnit hladinu testosteronu. S přibývajícím trendem zdravého životního stylu, posilování či otužování je tento hormon esenciální pro dospělý věk. Máme pro Vás tipy, jak úbytku předcházet

Číst dál...

Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Sleep, Bed, Woman, Bedroom, Sleeping, Dream, Tired

Trápí vás bolesti zad? Přemýšleli jste, čím by to zřejmě mohlo být? Velmi často bolesti zad způsobuje špatný výběr matrace. V dnešní době, kdy je výběr obrovský, je důležité zvolit správné vlastnosti matrace. Můžete tak předejít bolesti zad! V poslední době je velmi žádaná taštičková matrace, která může být pro vás správná volba.

Číst dál...

Jak rychle přibrat na svalové hmotě pomocí látky Ligandrol

Ze základu je důležité pamatovat, že svalová hmota se nevytvoří jen tak ze vzduchu. Svaly obecně váží více, než tuky a také tím pádem spotřebovávají více energie. Tím se dostáváme k prvnímu bodu našeho článku.

 

How to Gain a Pound of Muscle - Best Plan For Muscle Growth

 

Číst dál...

Jak co nejefektivněji ochránit své dýchací cesty?

Ochrana dýchacích cest patří jednoznačně k základním bodům tzv. BOZP. Při nesprávném a dlouhodobém vystavování svých dýchacích cest prachu a nebezpečným látkám, které ve vzduchu poletují si zaděláváte v budoucnu na problém.

Číst dál...

Doplněk stravy jménem testosteronové tablety

Testosteron je hlavním mužským hormonem, který je spojený se svalovou hmotou, zvýšením síly a libida. Jeho nedostatek v těle může způsobovat celou řadu různých problémů. Muži s nízkou hladinou testosteronu mohou mít špatnou náladu. Testosteron totiž ovlivňuje vše od nálady a paměti až po zdraví vašich kostí. Samozřejmě také zvětšuje a posiluje svaly a pomáhá zvyšovat vytrvalost. Pokud mají muži zdravou hladinu testosteronu, podávají lepší sportovní výkony. Na trhu je v současné době doplněk stravy na podporu zvýšení hladiny testosteronu jednou z nejrychleji rostoucích kategorií doplňků na světě.

Číst dál...

Hledáte dodavatele kvalitní zmrzliny?

Ať už prodáváte v cukrárně, kavárně nebo jen ve zmrzlinovém stánku, tak otázka dodavatele kvalitní zmrzliny je důležitá. V tomto článku se vám na ni pokusíme odpovědět co nejlépe, jak dokážeme.

Česká zmrzlina Adria Gold

Číst dál...

Jak nakupovat v době světové pandemie

online drogerie

Přestože se Česko může pyšnit zvládnutím velké vlny nemocnosti z COVID-19, je třeba zachovat bezpečností opatření a nakupovat opatrně. Kromě návrhu skvělé online drogerie máme pro vás několik tipů, jak bezpečně nakupovat za pandemie.

Číst dál...

Jste v práci dostatečně chránění?

Fire, Fire Fighter, Breathing Apparatus

 

 

Ať už pracujete v kanceláři, nebo v restauraci, jste lékařem či právníkem, každé povolání má s sebou spojené určité nebezpečí. Po tomto článku budete vědět, jaké nedostatky hledat ve svém pracovišti.

Číst dál...

Jak ochránit rodinu během mezigenerační obměny?

People Looking at Laptop Computer

Když rodinná firma čelí rozhodnutí, jestli nepředat vedení, mezi pojmy ve kterých se budeme pohybovat je mezigenerační obměna. Nová generace může přinést nové nápady, chuť riskovat a mnohé jiné výhody. Také to umožní starší generaci získat více času pro zotavení z letité starosti o podnik a podívat se na obchodní problémy s odstupem.

Číst dál...

Trénujte společně s prarodiči paměť s pomůckami pro seniory

Starší lidé jsou více náchylní k různým onemocněním, které mohou negativně ovlivňovat jejich paměť. Pokud tedy máte rodiče nebo prarodiče v důchodovém věku, neváhejte s nimi praktikovat aktivizační činnosti a pořídit jim pomůcky pro seniory, díky kterým budou moct trénovat své paměťové i fyzické funkce a usnadnit jim tak postupem času zvládání každodenních činností.

 

Číst dál...

Jak na zdravé spaní? Tipy, jak zlepšit spánek

Kvalitní spánek je jedním z hlavních předpokladů pro naše pevné zdraví. Není divu, vždyť jím strávíme téměř třetinu života. Neměli bychom tedy podceňovat žádný z faktorů, který jej může ovlivnit.

Číst dál...

Nástroje podpory prodeje – co dělají s myšlením?

světelná reklama

Marketing nás ovlivňuje víc, než si připouštíme. Možná si řeknete, že vidíte reklamu, ale nemá na vás žádný vliv. V tom se pletete. Reklamy a vlastně všechny nástroje marketingu se nám postupně zavrtávají hlouběji a hlouběji do hlavy. Ať už je to zvukem (Alzák), nebo obrazem (třeba světelná reklama). V tomto článku si řekneme, jak takové působení vlastně funguje.

Číst dál...

Jak se naučit myslet pozitivně

Random článek bez odkazů na klienta

Vliv vířivek na zdraví – prospěšná relaxace

domácí vířivky

V posledních několika letech se lidé rozhodují, zda investovat do bazénu, nebo raději do domácí vířivky. Pokud preferujete relaxaci a odpočinek, vířivka je jednoznačnou volbou. Ještě navíc vás potěší, že má blahodárné účinky na lidský organismus.

Číst dál...

Sportem ku zdraví – jak správně posilovat

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4