Péče o tělo

Jaké druhy roušek nás mohou ochránit před covid-19

Roušky jsou v současné době velmi často skloňované téma. Vždyť každou chvíli vychází nová vládní nařízení spojená s pandemií koronaviru, která více či méně ovlivňují jejich nošení ve vnitřních či venkovních prostorách. Díky covidu-19 se staly roušky součástí každodenního života lidí po celém světě.

Číst dál: Jaké druhy roušek nás mohou ochránit před covid-19

Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Sleep, Bed, Woman, Bedroom, Sleeping, Dream, Tired

Trápí vás bolesti zad? Přemýšleli jste, čím by to zřejmě mohlo být? Velmi často bolesti zad způsobuje špatný výběr matrace. V dnešní době, kdy je výběr obrovský, je důležité zvolit správné vlastnosti matrace. Můžete tak předejít bolesti zad! V poslední době je velmi žádaná taštičková matrace, která může být pro vás správná volba.

Číst dál: Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Bez jakých nástrojů se neobejde žádný stomatolog?

stomatologické nástroje

Ve stomatologických ordinacích se používají různé nástroje. Pravděpodobně jste si už všimli, že při běžné preventivní prohlídce stomatolog využívá zubní zrcátko, zubní pinzetu i zubní sondu. V následujících řádcích vám o jednotlivých pomůckách prozradíme více informací. Stomatologické nástroje mají specifické vlastnosti.

Číst dál: Bez jakých nástrojů se neobejde žádný stomatolog?

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.