Péče o tělo

Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Sleep, Bed, Woman, Bedroom, Sleeping, Dream, Tired

Trápí vás bolesti zad? Přemýšleli jste, čím by to zřejmě mohlo být? Velmi často bolesti zad způsobuje špatný výběr matrace. V dnešní době, kdy je výběr obrovský, je důležité zvolit správné vlastnosti matrace. Můžete tak předejít bolesti zad! V poslední době je velmi žádaná taštičková matrace, která může být pro vás správná volba.

Číst dál: Základem dobrého spaní je výběr vhodné matrace!

Bez jakých nástrojů se neobejde žádný stomatolog?

stomatologické nástroje

Ve stomatologických ordinacích se používají různé nástroje. Pravděpodobně jste si už všimli, že při běžné preventivní prohlídce stomatolog využívá zubní zrcátko, zubní pinzetu i zubní sondu. V následujících řádcích vám o jednotlivých pomůckách prozradíme více informací. Stomatologické nástroje mají specifické vlastnosti.

Číst dál: Bez jakých nástrojů se neobejde žádný stomatolog?

Kotvičník zemní a jeho blahodárné účinky na lidský organismus

kotvičník zemní

Když se řekne kotvičník zemní, zřejmě si jako první představíte přírodní viagru, přitom bylinka má mnohem více léčivých účinků. Kotvičník zemní se po staletí používá nejen na podporu mužství, ale také zlepšuje kardiovaskulární systém a v neposlední řadě ovlivňuje hladinu testosteronu. V následujících řádcích si kotvičník představíme trochu podrobněji.

Číst dál: Kotvičník zemní a jeho blahodárné účinky na lidský organismus

Co je to facelift? A jak se provádí?

facelift

Před takovými patnácti lety byl facelift vnímán jako extravagantní výstřelek, na který se zaměřovaly hlavně celebrity. V posledních několika letech se však dermatologická medicína jako taková prodírá do popředí, přičemž služeb využívají klientky i z řady „normálních“ lidí. V současné době facelift představuje delikátní zákrok, díky němuž vypadá tvář přirozeně a hlavně mladě.

Číst dál: Co je to facelift? A jak se provádí?

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.